Управління побутовими відходами.

Повідомлення

про публічну пропозицію (оферту) КП МК«Житлосервіс» ВМР про укладення

ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуги з управління побутовими відходами.

         Відповідно до статті 33 Закону України “Про управління відходами” та статті 12 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2023 р. № 835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами», Комунальне підприємство Муніципальна компанія «Житлосервіс» Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Індивідуального договору про надання послуги з управління побутовими відходами.

        Цей договір є публічним договором приєднання про надання послуги з управління побутовими відходами, який укладається сторонами відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” з урахуванням статей 633, 634, 641 і 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до умов цього договору в цілому.

        Фактом приєднання споживача до умов договору є прийняття пропозиції укласти договір (акцепт), вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви про укладення договору (додаток до договору), сплата рахунка за надану послугу, факт споживання послуги.

        Заява-приєднання надається споживачу особисто – КП МК«Житлосервіс» ВМР за адресою: м.Волочиськ, вул. Музейна, 33А.

        Враховуючи вищевикладене, КП МК «Житлосервіс» ВМР оголошує про офіційну публікацію 05.12.2023 року.

Управління побутовими відходами.  Скачати Індивідуальний договір про надання послуги та Заява до Індивідуального договору з управління побутовими відходами. (29,5 Кб, 25 скачиваний)