31200,
місто Волочиськ, Хмельницька область,
вулиця Музейна, 33а

Перелік основних нормативних документів, які регламентують діяльність ЖКГ

• Закон України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку

Цей Закон визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.

• Закон України Про житлово-комунальні послуги

Цей Закон регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.

• Закон України Про відходи

Цей Закон визначає правові, організаційні та економічні засади діяльності, пов’язаної із запобіганням або зменшенням обсягів утворення відходів, їх збиранням, перевезенням, зберіганням, сортуванням, обробленням, утилізацією та видаленням, знешкодженням та захороненням, а також з відверненням негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров’я людини на території України.

• Постанова КМУ №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами»

1. Ці Правила визначають механізм надання суб’єктами господарювання незалежно від форми їх власності послуг з поводження з побутовими відходами у містах, селищах і селах (далі – послуги).

• Постанова КМУ №712 від 05.09.2018 року «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком»

1. Ці Правила визначають порядок надання послуги з управління багатоквартирним будинком (далі – послуга з управління), що здійснюється управителем на підставі договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком (далі – договір управління), укладеного відповідно до Законів України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” та “Про житлово-комунальні послуги”.